Naujas formatas Youtube kanale "Pagal Jurgį". Jei nori, kad tavo klausimą išnagrinėtume laidos metu parašyk buk@proaktyvus.lt ir pasistengsime atsakyti

APie Mane

Savo pirmą verslą įkūriau būdamas penkiolikos, o jau 20-ies atradau transporto ir logistikos sektorių. Paskutinį dešimtmetį esu sėkmingai veikiančios ir vienos stipriausių Šiaurės regione specializuotų muitinės tarpininkų – įmonės „Bunasta“ – vadovas, akcininkas ir įkūrėjas. Šią įmonę įkūriau, kai pats susidūriau su logistiniais sunkumais pasienyje, o šiandiena ji veikia net 6 skirtingose šalyse.

Prieš 5 metus suorganizavau pirmą „Transporto inovacijų forumą“, kuris vėliau peraugo į Transporto inovacijų asociaciją (TIA). Dabar forume dalyvauja tūkstančiai dalyvių iš viso pasaulio. O asociacija yra vienas svarbiausių transporto sektoriaus skaitmenizacijos lobistų sektoriuje.

Investuoju į milžinišką potencialą turinčius startuolius, savo kompetencijomis ir patirtimi dalinuosi viešojoje erdvėje, kuriu vlogą „Pagal Jurgį“, vedžiau televizijos laidą „Inovacijų DNR“. Ir dar dievinu automobilius ir automobilių sportą - esu aistringas lenktynininkas.

Todėl mano gyvenimas visada buvo judrus, dinamiškas, proaktyvus. Savo sėkmę akseleravau būdamas žingsniu priekyje - anksčiau už kitus numatydamas laukiančius iššūkius ir juos įveikdamas. Plačiai bei universaliai žiūriu į verslą, labai greitai bei lengvai suprantu skirtingas jo sferas. Vadovaujuosi sąžine, atsakomybe ir įsipareigojimu, puikiai suprantu, kaip minimaliomis pajėgomis bei ištekliais pasiekti maksimalius rezultatus.

Visada sakau – „Bet kokią, net kvailiausią, mintį nužudo darbas“.
Todėl siūlau ir pačiai beprotiškiausiai idėjai susidaryti verslo planą ir jį įgyvendinti anksčiau už kitus.