Naujas formatas Youtube kanale "Pagal Jurgį". Jei nori, kad tavo klausimą išnagrinėtume laidos metu parašyk buk@proaktyvus.lt ir pasistengsime atsakyti

TAPK (PRO)AKTYVIU

Tokio verslumo neugdo universitetai, verslo akademijos, seminarai ar koučingo kursai. Jie neišmokys, kaip praktiškai išsigryninti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, idėjos, prekės bei paslaugos privalumus ir trūkumus. Neparodys, kur prasideda strategijos kūrimas, veiksmų plano sudarymas, nepaaiškins, kodėl svarbi atskaitomybės priežiūra. Galų gale, teorija nepadės rasti potencialių rinkų, partnerių ir klientų.

Siūlau padėti visus vadovėlius į šalį ir veikti proaktyviai. Ne teoriškai, bet praktiškai įgyvendinti savo turimas idėjas, ambicijas ir planus. Versle esu jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką sukaupiau milžinišką praktinę patirtį, žinias ir kompetencijas ir šiuo know-how šiandien esu pasiruošęs dalintis. Puikiai žinau – begalę brangaus laiko, jėgų ir finansų gali sutaupyti net vienas teisingas patarimas. O jų turiu išties daug.

Esu ne teoretikas, o praktikas veikiantis versle kasdien, vadovaujantis komandoms, darantis pardavimus, užkovojantis naujas rinkas.

STARTUOLIS

Sklandžiai pradžiai reikia sėkmingo starto. Todėl startuok su savo verslu greitai, efektyviai ir turėdamas tvirtą mano užnugarį.

PAŽENGĘS
ŽINOVAS
PROAKTYVUS

Esi teisingame kelyje – tavo verslo idėja jau paruošta sėkmingam įgyvendinimui. Ženk tvirtais žingsniais, kurie leis pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Savo verslą išauginau tik sulaukęs išorės paramos ir ekspertinio vertinimo. Dabar esu pasiruošęs tuo dalintis. Todėl sužinok, ko reikia maksimaliems rezultatams pasiekti.

Tavo verslas jau akseleruoja vartotojus, pardavimus bei pelną. Todėl veik proaktyviai – numatyk iššūkius, juos įveik sklandžiai ir anksčiau už kitus.

Turi klausimų? Rašyk